langpl

Eurohansa - Gazele Biznesu 2023

Z przyjemnością informujemy, że Eurohansa Sp. z o.o. została laureatem rankingu "Gazele Biznesu 2023" organizowanego przez Puls Biznesu. Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych  i średnich firm w Polsce. Tytuł "Gazel Biznesu" przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom, wyróżniającym się rzetelnością, umiejętnością sprawnego zarządzania oraz dobrą kondycją finansową w stale zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, którym obdarzyli nasze produkty oraz naszym wieloletnim partnerom, na których zawsze możemy polegać. Dziękujemy naszemu wspaniałemu Zespołowi, którego niezwykłe zaangażowanie i skuteczna praca zaowocowały tą nagrodą.

langpl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.