langpl langen

O nas

Firma EUROHANSA to polski, rodzinny producent słodkich przysmaków niezmiennie obecny na rynku od 1991 roku.


Dziś EUROHANSA Zakład w Puławach to jeden z ważniejszych producentów wyśmienitych bakalii i owoców w czekoladzie. Orzeszki, rodzynki, migdały, wiśnie i żurawina otulone aksamitną, czekoladową słodyczą od lat zdobywają serca naszych Konsumentów, nie pozostawiając wątpliwości co do idealnego połączenia najwyższej jakości produktów z doskonałym smakiem.
Poza produkcją bakalii w czekoladzie specjalizujemy się w wytwarzaniu batonów. Słodkości na bazie pożywnych składników takich jak: orzechy, ziarna, suszone owoce, produkty zbożowe czy miód, adresowane są do miłośników aktywnego trybu życia. W naszej ofercie posiadamy również batoniki: kokosowe w czekoladzie, orzechowe w czekoladzie, z past owocowych. Produkujemy też tradycyjne kamyki arachidowe i drażetki cukrowe. Do naszej produkcji stosujemy szeroką gamę czekolad: mleczną, białą, deserową i ruby. Na życzenie klientów stosujemy również czekolady bez dodatku cukru oraz czekolady proteinowe. Tworząc z pasji i zamiłowania do wyrobów cukierniczych, pracujemy w oparciu o własne, oryginalne i innowacyjne receptury.


Przez blisko 30 lat rozwoju udało nam się zdobyć uznanie i zaufanie rzeszy Klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi i największymi dystrybutorami w Polsce. Nasze produkty sprzedawane są obecnie w wielu krajach,  m.in. we Włoszech, Estonii, Holadnii, na Węgrzech czy w Finlandii.  Wielokrotnie udało nam się zdobyć potwierdzenie sympatii naszych Klientów w postaci nagród oraz słów uznania, które są najlepszym dowodem na ogrom serca wkładanego w naszą pracę.


Podstawowym filarem funkcjonowania EUROHANSY jest doświadczony, pełen pasji zespół. Dzięki wieloletniemu kształceniu umiejętności jesteśmy w stanie przygotować dla Klienta biznesowego zarówno nowatorskie, jak i tradycyjne produkty na bazie receptur własnych lub powierzonych. Z naszymi Partnerami budujemy trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym dialogu i szacunku.


Wysokie standardy bezpieczeństwa produkowanych wyrobów zapewnia wdrożony w zakładzie system jakości zgodny z międzynarodowym standardem IFS Food łączącym wymagania zawarte w HACCP oraz zasady GMP i GHP. Jesteśmy także certyfikowani w obszarze produkcji wyrobów bezglutenowych, słodyczy ekologicznych oraz UTZ.

Misja

Historia Eurohansy zrodziła się z rodzinnej pracowitości połączonej z pasją.
Naszą misją jest produkcja najwyższej jakości słodyczy, przy zachowaniu tradycyjnych wartości.
Smakujemy słodko od 1991 roku, co dzień dotrzymując kroku naszym Klientom i Partnerom.

langpl langen