langpl langen

BATONY

Oferta słodkich produktów Eurohansa odpowiada na zapotrzebowanie klientów. Dostosowana jest do aktualnych trendów, podąża za modą na bycie fit, ale także kształtuje wybory konsumenckie i czasami zachęca do sięgania po nieoczywiste rozwiązania.

Eurohansa, marka obecna na polskim rynku od dekad, na bieżąco wzbogaca gamę produktów w przekąski i słodycze ze zdrowymi bakaliami, zbożami, orzechami, składnikami będącymi źródłem białka, wykorzystuje zamienniki cukru, by słodkim smakiem mogły cieszyć się także osoby szczególnie dbające o linię lub osoby stosujące dietę. Produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem i mogą być sprzedawane w różnorodnych sklepach, w maszynach vendingowych lub stanowić element promocji przedsiębiorstwa, idei, instytucji czy wydarzenia.

Batony zbożowe 

Szukasz zdrowej słodyczy w postaci batona? W ofercie Eurohansa dla przedsiębiorców znajdziesz między innymi batony zbożowe, batony z dużą ilością bakalii, orzechów, z pastą owocową. Wiemy, jak wielu klientów dokładnie czyta etykiety produktów i wybiera te batony, które są najzdrowsze i mają naturalne składy. Jesteśmy zaufanym producentem z ogromnym doświadczeniem, z uwagą dobieramy poszczególne składniki wszystkich oferowanych słodyczy. Batony klasyczne oraz zbożowe bez cukru stanową świetną przekąskę na każdy dzień. Dają zastrzyk energii, łagodzą uczucie głodu, pobudzają umysł i ciało do wysiłku, dostarczają także mikroelementów i witamin, zawartych w zbożu, bakaliach, a także w czekoladzie.

Najlepsze składniki batonów

Nasi klienci mogą zamówić autorskie batony, mamy ciekawe pomysły na smaki batonów oraz umiejętnie zamieniamy cukier na bezpieczne dla zdrowia, niskokaloryczne substancje słodzące. Proponujemy batoniki nadziewane kokosem, nadzieniem orzechowo - karmelowym, chrupkami czy płatkami zbożowymi, oblane aromatyczną mleczną czekoladą. Możemy dodać do nich energetyzującej kofeiny albo guarany, witaminy, błonnik, magnez albo wapń, tworząc przekąskę nie tylko smaczną, ale także wartościową dla funkcjonowania organizmu.

Znakomita obsługa B2B

Interesuje Cię zakup dużej ilości smakowitych batonów albo produkcja słodyczy sygnowana własnym logo? Jesteśmy do dyspozycji klientów z całego kraju i na zamówienie dostarczymy najwyższej jakości bakalie, batony, czekolady, draże, także słodycze bez cukru oraz słodycze premium. Specjalizujemy się w kreowaniu smaków a grono naszych odbiorców ciągle się powiększa. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z wielu branż, wspierając przy wymyślaniu nowych smaków, aż po wybór odpowiedniego opakowania gotowych produktów.

langpl langen
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.