langpl langen

Draże i drażetki - oferta B2B dla firm

Orzeszki arachidowe w cukrowej skorupce

Drażetki cukrowe

MOŻLIWE RODZAJE: DOSTĘPNE SMAKI:
draże cukrowe mleczne, śmietankowe, orzechowe, kakaowe, kokosowe, truskawkowe
kamyki arachidowe w cukrowej skorupce dostępne różne kolory cukrowej skorupki

Dlaczego drażetki są tak lubiane? 


Przede wszystkim draże kojarzą się z dzieciństwem. Wielu klientów naszej firmy to osoby dorosłe, które pamiętają kolorowe słodkie kuleczki z czasów, gdy były jeszcze dziećmi. Chociaż nasza firma działa od lat 90. ubiegłego wieku, przejęliśmy tradycję produkowania drażetek i chcemy ją kontynuować. Kuleczki o smaku mlecznym, kokosowym, czekoladowym smakują wybornie o każdej porze. Chętnie sięgają po nie także współcześnie dzieci, które przecież tak samo, jak ich rodzice uwielbiają słodki smak.

Dla kogo słodkie drażetki?

Nasze drażetki produkujemy z myślą o odbiorcach indywidualnych i firmach, które cenią tradycyjny smak przekąsek.
Nasi klienci mogą sięgnąć po draże cukrowe o smaku orzechowym, kakaowym, mlecznym, kokosowym albo zdecydować się na orzeszki arachidowe w cukrowej skorupce.

Draże należą do grupy produktów niedrogich i idealnie nadają się jako rozszerzenie oferty produktów ekonomicznych. Jeżeli interesuje cię współpraca z naszą firmą i wprowadzenie naszych słodyczy do swojej oferty prosimy o kontakt.

Od 30 lat produkujemy słodycze!

Nasz zakład od 30 lat specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości słodyczy. Jesteśmy twórcami słodyczy w czekoladzie mlecznej, deserowej, a nawet ruby. Komponujemy własne smaki i czerpiemy z tradycji tworzenia klasycznych produktów. Wprowadzamy także własne, innowacyjne pomysły i dopasowujemy nasz asortyment do wymogów współczesnego odbiorcy.

langpl langen