langpl langen

Oferta B2B

„Private Label” jest istotną częścią naszej działalności. Specjalizujemy się w tworzeniu nowatorskich konceptów produktowych w kategorii słodyczy oraz produkcji kontraktowej na potrzeby firm partnerskich-właścicieli marek.

Wykwalifikowana i dynamiczna kadra to nasz największy atut, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne rozwiązania, zgodne z koncepcją i założeniami Klientów.

Opracowujemy dla naszych Partnerów nowoczesne produkty w kategorii bakalii w czekoladzie oraz różnego typu batonów: musli, białkowych, funkcjonalnych, z past owocowych, orzechów i owoców suszonych. Możemy przygotować produkty zarówno na bazie tradycyjnych czekolad, jak i czekolad bez cukru, czy wzbogaconych w białko. Nasz zakład wyposażony jest w niezbędne linie produkcyjne oraz Dział Wdrożeń i Innowacji.

Współpracujemy z Klientami na każdym etapie powstawania produktu: od wykreowania pomysłu na produkt w oparciu o potrzeby konsumenckie i trendy rynkowe, wsparcie w procesie projektowania opakowań oraz przygotowaniu zapisów na opakowaniach zgodnych z obowiązującym prawem żywnościowym po wdrożenie i produkcję wyrobów pod marką kontrahenta.

langpl langen
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.