langpl langen

Oferta b2b

Dzięki szerokiej ofercie naszych słodyczy klient może dopasować zamówione u nas produkty do potrzeb swoich odbiorców, pracowników oraz do idei, która przyświeca mu w codziennej działalności.

Eurohansa - oferta dla firm

„Private Label” jest istotną częścią naszej działalności. Specjalizujemy się w tworzeniu nowatorskich konceptów produktowych w kategorii słodyczy oraz produkcji kontraktowej na potrzeby firm partnerskich - właścicieli marek. Wykwalifikowana i dynamiczna kadra to nasz największy atut, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne rozwiązania, zgodne z koncepcją i założeniami Klientów. Nasz zakład wyposażony jest w niezbędne linie produkcyjne oraz Dział Wdrożeń i Innowacji. Współpracujemy z Klientami na każdym etapie powstawania produktu: od wykreowania pomysłu na produkt na podstawie potrzeb konsumenckich i trendów rynkowych, wsparcie w procesie projektowania opakowań oraz przygotowania zapisów na opakowaniach zgodnych z obowiązującym prawem żywnościowym po wdrożenie i produkcję wyrobów pod marką kontrahenta.

Jakie słodycze znajdują się w ofercie B2B?

Opracowujemy dla naszych partnerów nowoczesne produkty w kategorii bakalii w czekoladzie oraz różnego typu batonów: funkcjonalnych, w czekoladzie, białkowych, z orzechów i owoców suszonych. Możemy przygotować produkty zarówno na bazie tradycyjnych czekolad, jak i czekolad bez cukru. W dobie mody na bycie fit i wybieranie słodyczy fit doskonale dostosowaliśmy nasze wyroby do oczekiwań konsumentów. Mleczna czy gorzka czekolada bez cukru ma właściwości takie same jak tradycyjna, a jednocześnie mniej kalorii.

Produkujemy słodycze, które doskonale smakują odbiorcom w każdym wieku, sprawdzają się w pracy, po treningu albo osładzają ponury, jesienny dzień. Smaki nawiązują do polskiej tradycji wyrobów czekoladowych i cukierniczych, a jednocześnie wciąż rozszerzamy propozycje produktów. Czerpiemy pomysły ze światowych wzorców, stosując także najdoskonalszą, belgijską czekoladę.

langpl langen