langpl langen

ŚLIWKA W CZEKOLADZIE

MOŻLIWY RODZAJ KORPUSU: DOSTĘPNE WARIANTY:
śliwka suszona  śliwka oblana czekoladą
śliwka kandyzowana  śliwka otoczona masą kakaową i oblana czekoladą

Miękkie i słodkie śliwki oblane mleczną lub deserową czekoladą to perfekcyjny smak, który trafia w gusta dorosłych oraz dzieci.
Produkujemy je w zakładzie, który funkcjonuje na rynku od 30 lat i cały czas się rozwija. Jesteśmy zakładem w Puławach specjalizującym się w produkcji bakalii i owoców w czekoladzie, a śliwka jest jednym z naszych flagowych produktów. Produkt ten zdobył serca naszych klientów znakomitym smakiem i świeżością.  Jest ceniony przez miłośników wszelkich przekąsek, ale także przez osoby ceniące sobie produkty o prostym, naturalnym składzie.

Różne śliwki, zawsze znakomite

Bazą do cukierka modą być śliwki kandyzowane albo śliwki suszone. Na życzenie klienta możemy zaproponować różne wersje tego produktu: śliwki oblane czekoladą deserową lub mleczną oraz śliwki pokryte masą kakaową i oblane czekoladą.

Śliwka w czekoladzie - oferta dla firm

Jesteśmy otwarci na współpracę B2B w zakresie produkcji słodkości, w tym śliwek w czekoladzie. Zapewniamy współpracę na każdym etapie powstawania produktu: od wykreowania produkt zgodnie z oczekiwaniami klienta, wsparcie w procesie projektowania opakowań oraz przygotowanie zapisów na opakowaniach zgodnych z obowiązującym prawem żywnościowym po wdrożenie i produkcję wyrobów pod marką kontrahenta.

langpl langen
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.